Ülevaade tänastest ajalehtedest

09. detsember 2004, 08:12

Eesti Päevaleht:

Hiljuti Põhja majanduspolitseis tõendamist leidnud suhkru-soola kelmus on küll kõigest üks paljudest Aleksandr Bermani (29) sooritatud pettustest, kuid kindlasti üks kurioossemaid.

Mitme Pirita eramuomaniku hinnangul on linnaosas tekkimas uus trend ? kinnisvaraarendajad soovivad piirkonna täis ehitada suuri kortermaju.

Kortermajade ühendamisega internetti ning korterite vahel ühenduse jagamisega tegeleb Tallinnas sadakond ettevõtet, kortermaja internetiteenuste kasutajaks saab üks maja teise järel.

Võimuliidu poliitikute ovatsioonide saatel kinnitas riigikogu eile 2005. aasta eelarve, mille nurgakiviks on töötavate inimeste tulumaksu langetamine kahe protsendi võrra.

Postimees:

Eesti saadikute ligi 29 000 krooni suurune kuupalk on Euroopa Parlamendis üks kesisemaid. Segane kuluhüvitiste süsteem võimaldab aga nii Eesti kui ka teiste maade eurosaadikuil pista iga kuu taskusse kümneid tuhandeid maksuvabu kroone.

Bussifirmad nimetavad Harjumaa Liinide omanikku Atko Gruppi Eesti bussinduse suretajaks, sest Eesti suurimaks bussifirmaks trügiv ettevõte on vaidlustanud valimatult kõik maakondlikud liinikonkursid.

Tallinna linnapea Tõnis Paltsi sõnul tuleks Tartu maantee laiendusele kesklinnas ette jäävad majad valdavalt sundvõõrandada ja mitte maksta omanike küsitud liigkõrget hinda, mis aga tähendaks tee-ehituse edasilükkumist.

Keskmise sissetulekuga Eesti peres kulub lapsele 2500 krooni kuus, selgus uuringust, mille metoodikat on edaspidi võimalik kasutada ka kohtus lapsele elatusraha määramisel.

SL Õhtuleht:

«Kui tööandjate jäikus ei rauge, algab kahetsusväärselt Eesti kõigi aegade suurim streik,» lubab transpordiametiühingu esimees Peep Peterson.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing