Water Ser rajab Audru-Pärnu vee- ja kanalisatsioonitrassi

Gert D. Hankewitz 25. aprill 2006, 12:06

AS Water Ser konsortsiumis Skanska EMV AS-ga alustas ehitustöödega Audru valla ühendamiseks Pärnu ühisveevärgi ja kanalisatsiooniga.

Tööde kogumaksumus on ligi 76 miljonit krooni ning seda finantseeritakse lisaks Audru Vallavalitsusele EL Ühtekuuluvusfondist ja Keskkonnainvesteeringute Keskusest. Projekti tulemusena vähenevad Audru valla keskkonnariskid.

AS Water Ser juhatuse liikme Andres Pürg sõnul valmivad torustikud lõplikult 2008. aasta veebruariks. “Projekti eesmärgiks on, lisaks olemasolevatele klientidele, liita üle 700 Audru elaniku ühisveevarustuse ja 300 elanikku kanalisatsioonivõrkudega,' rääkis Pürg. 'Oluline on ka ära märkida, et käesoleva projektiga ühendatakse Audru alevik Pärnu linna vee- ja kanalisatsioonivõrkudega. Seega ehitatavale ühendustorustikule saavad tulevikus liituda uued elamupiirkonnad, mis peaks andma olulise tõuke Pärnu ja Audru vahelise ala kinnisvaraarendusse.” lisas ta.

Kuigi piirkonna geotehnilised tingimused on rasked – nõrk savi ja moreeni pinnas, kõrge pinnasevesi – on Water Ser kindel tööde tähtaegses teostamises.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing