Agnes Ojala • 16. aprill 2007 kell 7:48

Tullio Liblik premeerib Saaremaa parimaid õpilasi ja õpetajaid

Saare maavalitsus ja OÜ Saarte Investeeringu omanik Tullio Liblik kirjutavad sel nädalal alla koostööleppele, millega hakkab ettevõte toetama Eestis ja maailmas silmapaistvaid tulemusi saavutanud Saare maakonna õpilasi ning nende juhendajaid.

Maavanem Toomas Kasemaa sõnul on koostööleppe eesmärk väärtustada haridust ja stimuleerida heade õpitulemuste saavutamist Saare maakonna õpilaste ja õpetajate hulgas, teatas Saare maavalitsus. "On äärmiselt meeldiv tõdeda, et maakonnas tegutsev ettevõte peab oluliseks noorte õpihimuliste saarlaste ja nende juhendajate tunnustamist. Loodan, et OÜ Saarte Investeering initsiatiiv leiab järgimist ka teiste Saare maakonna ettevõtjate poolt," ütles Kasemaa.

Saarte Investeering maksab preemiaid 3000 või 5000 krooni ja/või kingib raamatupoe kinkekaardi maksimumtulemuse eest riigieksamil ning riiklikel ja rahvusvahelistel olümpiaadidel esikümnesse tulemise eest. Lisaks premeerib OÜ Saarte Investeering igal õppeaastal ühte parimat juhendajat-õpetajat viie tuhande krooniga.

Kõik preemiad annab üle Saarte Investeeringu esindaja õppeaasta lõpus toimuval üritusel, kuhu kutsutakse tunnustust pälvivad õpilased ja juhendajad. Riigieksamil maksimumpunktid saavutanud õpilastele antakse preemia üle kooli lõpuaktusel.

OÜ Saarte Investeering on investeerimisfirma, mis tegeleb kinnisvaraarendusega, pakub juhtimisteenuseid ning majanduskonsultatsioone.

Hetkel kuum