Christel Karits • 6. detsember 2007 kell 22:00

Põnevust ja kauboiklassikat

"Isolatsioonis" on päevakajaline põnevusfilm, mille peaosades näeb Jake Gyllenhaali ja Oscari-võitjat Reese Witherspooni.

Koduperenaine hakkab otsima oma abikaasat, kes on lennul Lõuna-Aafrikast USA-sse otsekui haihtunud. Egiptuses sündinud keemiainsener on tegelikult salaja vahistatud, kahtlustatuna sidemetes terroristidega. Veidi hiljem leiab ühes Lähis-Ida riigis oma ametikohuseid täitev noor CIA analüütik, et selle inimese ülekuulamiseks kasutatavad meetodid on kõike muud kui seaduslikud. Ent kellele kaevata, kui ülekuulajad on saanud volitused otse Washingtonist?

Mängivad veel Oscari-võitjad Meryl Streep ja Alan Arkin. Lisaks neile teevad kaasa Peter Sarsgaard, Omar Metwally, JK Simmons, Bob Gunton, David Fabrizio jt.

"3.10 Yumasse" on pingeline uusversioon Elmore Leonardi vesterniklassikasse kuuluvast teosest.

19. sajandi lõpuaastate Arizonas on lõunaraudtee suurimaks mureks kurikuulus lindprii Ben Wade oma kõrilõikajate jõuguga. Kui Wade viimaks kinni püütakse, pakub rahahädas Kodusõja veteran Dan Evans end vabatahtlikuks, et viia kurjategija elusalt Yuma rongile, mis kardetud jõhkardi kohtu ette toimetaks. Wade'i jõuk püsib neil aga visalt kannul ning sellest missioonist saab vägivaldne, peaaegu võimatuna näiv rännak vastu enda saatusele.

Osades Russell Crowe, Christian Bale, Ben Foster, Gretchen Mol, Peter Fonda, Alan Tudyk jt.

Hetkel kuum