Tallinn moodustab linna-TV loomise komisjoni

Agnes Ojala 19. veebruar 2008, 09:45

Vastavalt Tallinna linnavalitsuse
korralduse eelnõule moodustatakse ajutine komisjon digitaalvõrgu baasil Tallinna
TV rajamise võimaluste uurimiseks.

Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli, kes hakkab nimetatud komisjoni juhtima, osutas tähelepanu, et tegemist on ajutise komisjoniga, mille eesmärgiks on uurida Tallinna TV rajamise võimalusi, teatas Raepress. "Nimetatud komisjoni loomine on esimene tõsisem samm Tallinna TV realiseerumise teel," märkis Mutli. "Ajutise komisjoni ülesandeks on Tallinna TV eesmärkide püstitamine ning eesmärkideni jõudmiseks lahenduste ja vajalike vahendite kohta ettepanekute väljatöötamine."

Tallinna linnavolikogu tegi oma 29. novembri 2007 otsusega linnavalitsusele ülesandeks moodustada töörühm digitaalvõrgu baasil Tallinna TV rajamise võimaluste uurimiseks. Tallinna põhimäärus sätestab, et ühekordsete ülesannete täitmiseks võib linnavalitsus moodustada ajutisi komisjone, mille koosseisu kinnitab linnavalitsus oma korraldusega.

"Tallinnal on riigi pealinnana küll kaalukas osa Eesti majandus- ja kultuurielus, kuid see ei kajastu adekvaatselt ja tihtipeale ka objektiivselt telepildis. Tallinnas toimub oluliselt rohkem kui olemasolevad telejaamad kajastada suudavad või soovivad. Tulevane Tallinna TV võiks edastada otsepilti kontsertidelt ja spordivõistlustelt, linnavolikogu ja -valitsuse istungitelt ning pressikonverentsidelt, linna tähtsamatelt ristmikelt, Raekojast ja selle ümbrusest ja pakkuda teenuseid turistidele," lisas Mutli. "Tallinna TV võiks saada oluliseks kommunikatsiooniallikaks ka kultuuripealinna ürituste edastamisel 2011. aastal."

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. February 2008, 09:44
Otsi:

Ava täpsem otsing