Urve Palo vallandas segastel asjaoludel ametniku

20. mai 2008, 17:42

Rahvastikuminister Urve Palo lõpetas ootamatult töösuhte oma Ida-Virumaa nõuniku Erika Kruubiga, asjaosaline ise peab vallandamise põhjuseks Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda astumata jätmist.

Erika Kruup ütles, et rahvastikuminister teatas eelmisel neljapäeval, et ei soovi enam temaga koostööd teha. Vallandamine tuli talle ootamatult, sest seni ei olnud ministrilt tema töö kohta mingeid etteheiteid tulnud, kirjutas Põhjarannik.

Mis olid tema tagandamise tegelikud põhjused, Kruup rääkida ei soovinud. "Leppisime kokku, et avalikult me sellest ei räägi," lausus Kruup, lisades vaid niipalju, et ilmselt poleks tema töökoht löögi alla sattunud, kui ta nõustunuks astuma ministriga samasse, Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda.

Mullu suvel rahvastikuministri ametisse asudes seati Kruubile tingimuseks, et ta astuks välja Isamaa ja Res Publica Liidust. Kruup tegigi seda, kuid keeldus kategooriliselt sotsiks hakkamast.

Rahvastikuministri pressinõuniku Olga Šlõki sõnul polnud seal piisavalt tööd igapäevasele ametnikule.

Erika Kruup on juba teine idavirulane, kel ei klappinud töösuhe rahvastikuminister Urve Paloga. Poolteist aastat tagasi lahkus erimeelsuste tõttu ministriga rahvastikubüroo kantselei juhi kohalt Eduard Odinets.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. February 2011, 14:16

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing