Spordiklubi MyFitness ostab teisi üles

26. august 2008, 13:24

Tänavu märtsis pealinna Viru Keskuses
spordiklubi avanud MyFitness OÜ omandas spordiklubid Coral Club Haaberstis ja
Tropic Tartu Lõunakeskuses, teatas ettevõte. Hinda avaldama nad ei
soostunud.

"MyFitness keti idee sai alguse eelmisel aastal ning meie ambitsiooniks on saada suurimaks spordiklubide ketiks Balti riikides,“ räägib Askembla Asset Management Investment manager Erkki Torn. „Meie eeliseks teiste klubide ees on klubipakett, mille ostes saab klient käia kõigis kolmes klubis nii Tallinnas kui ka Tartus.“

Coral Clubi ost annab Torn´i sõnul ketile olulise turupositsiooni Tallinnas ja võimaldab klientidele pakkuda laienenud tooteportfelli läbi erinevate klubide. Coral Club integreerub MyFitnessi süsteemi augusti lõpuks, saades nimeks MyFitness Rocca al Mare.

Klubides MyFitness Viru, MyFitnes Rocca al Mare ja endise nimega Tropic ehk uue nimega MyFitness Tartu Lõunakeskus töötab kokku üle 60 treeneri. Hinnad on klubides väikeste erinevustega, kuid liitumistasu on ühtmoodi 199 krooni. Samuti pakutakse kõigis hommiku-, päeva, täispakette ning soodustusi noortele ja vanematele klientidele. Esimesena Eestis pakub MyFitness lepingut 13 kuuks, kus klient maksab 12 kuu eest.

Plaanide kohaselt avab MyFitness viie aasta jooksul Baltikumis kokku 16 spordiklubi. Tänavu on ketil kavas avada klubi veel Narvas. Askembla Asset Management partner´i Hanno Riismaa sõnul otsib MyFitness võimalusi kasvuks väljaspoole Eestit. Riismaa sõnul on MyFitness kontseptsioon hea ja meeskond ambitsioonikas, et plaane realiseerida.
MyFitness OÜ osanikeks on investeerimisfondid Askembla Growth Fund KB, SIC 2006 - ja OÜ Waterman, mille kaudu on investoriteks Sportlandi keti loojad Are Altraja ja Anti Kalle.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
01. September 2008, 08:29
Otsi:

Ava täpsem otsing