Äripäev hakkas säutsuma

21. mai 2009, 15:21

Äripäev lõi omale kodu populaarsesse
veebipõhisesse suhtevõrgustikku Twitter, meid leiab sealt nüüd aadressilt www.twitter.com/aripaev_ee.

Äripäev tegi seda eesmärgil olla veelgi nähtavam inimestele nende lemmikutes sotsiaalvõrgustikes.

Oma twitteri-koju sisestab Äripäev päeva jooksul 5-10 olulisemat uudist, samuti eelinfot päeva olulisematest teemadest. Samuti on see hea võimalus lugejal toimetusega suhtlemiseks ja uudiste kommenteerimiseks ning ettepanekute tegemiseks. Kõik huvilised on oodatud järgima Äripäeva twitteris aadressil www.twitter.com/aripaev_ee.

Lisaks Äripäeva põhileheküljele saab Twitteris jälgida ka Äripäeva teemaveebe Ehitusuudised.ee (www.twitter.com/ehitusuudis) ja Logistikauudised.ee (www.twitter.com/logistikauudis), ingliskeelset majandusuudiste portaali Baltic Business News (BBN) (www.twitter.com/balticbiznews) ning venekeelset sõsarlehte Delovõje Vedomosti (www.twitter.com/dvedomosti).

Twitter on plahvatuslikult kasvav sotsiaalvõrgustik, mille läbi saab vahetada lühisõnumeid ja linke ning jälgida sõprade, tuttavate, kolleegide, ettevõtete ja organisatsioonide tegemisi. Tuntumad säutsujad on näiteks Barack Obama, Valge Maja, arvukad lennufirmad üle maailma, Eesti erakondade liidrid, muusika- ja filmitööstuse tähed jt.

Aastaga (veebr 2008 vs veebr 2009) kasvas säutsujate arv peaaegu 1400% ja ulatub täna üle 10 miljoni kasutaja. Maailma internetikasutajatest kasutab keskkonda pea 2%.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
14. June 2009, 11:05
Otsi:

Ava täpsem otsing