Laasi: Kaimo on aus inimene

Katariina Krjutškova 09. jaanuar 2011, 15:13

Usun, et Kaimo on aus inimene ja tegu on eksitusega, kommenteeris keskerakondlane Lauri Laasi Mupo juhi Kaimo Järviku kinnipidamist kaitsepolitsei poolt.

Täna lõunal ei teadnud Laasi oma erakonnakaaslase vahistamisest midagi ega mõistnud, miks ajakirjanik just tema poole selle küsimusega pöördus.

„Kui see nii on, siis on halb uudis,“ sõnas Laasi. Ta oli veendunud, et kaitsepolitsei on eksinud. „Nii nagu varasemad kaitsepolitsei aktsioonid on näidanud, siis tihtipeale võetakse kinni ausaid inimesi ja maksumaksja rahast tuleb advokaadikulud kinni maksta,“ sõnas Laasi.

Tallinna munitsipaalpolitsei ameti juhataja Kaimo Järvikule (42) on esitatud kahtlustus pistise võtmises ajavahemikul jaanuar 2010 kuni käesoleva ajani Tallinna kohtutäitur Priidult (38) selle eest, et Järvik eelistas ja eelistaks ka tulevikus teda tegelema Tallinna Munitsipaalpolitsei Ameti poolt määratud ja tasumata jäänud trahvide sissenõudmistega.

Pistisena saadud summa on 9500 eurot. Kohtutäitur Priidule on esitatud kahtlustus pistise andmises.

Nädalavahetusel toimusid läbiotsimised kahtlustatavate töö- ja elukohtades ning ka sõiduautodes. Läbiotsimiste eesmärk oli koguda täiendavat tõendusmaterjali.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. January 2011, 15:51
Otsi:

Ava täpsem otsing