Lõviosa ühele mehele

Hannes Sarv 09. jaanuar 2011, 19:16

Tallinna munitsipaalpolitsei ameti poolt mullu kohtutäituritele edastatud võlanõuetest enamik läks sissenõudmiseks täitur Priit Lantinile.

Otsing veebilehel Ametlikud Teadaanded näitab, et Tallinna munitsipaalpolitsei ametil ehk mupol olid täitemenetluste poolelt parimad suhted just Priit Lantiniga. Temale edastas mupo mullu kõige rohkem täitmisele minevaid võlanõudeid ja neid tuleb kokku lugeda tuhandetes.

Lantin polnud siiski ainus kohtutäitur, kes mupo saadetud nõuetega tegeles. Tema kõrval on asutus täitmisnõudeid edastanud ka täituritele Elin Vilippusele ja Kairi Põltsile. Nendele edastatud nõudeid tuleb aga lugeda kümnetes, mitte sadades. 

Kaitsepolitseiamet pidas eile kinni Tallinna munitsipaalpolitsei ameti juhataja Kaimo Järviku, kellele esitati kahtlustus pistise võtmises ajavahemikul jaanuar 2010 kuni käesoleva ajani. Samuti pidas kapo kinni kohtutäitur Lantini, kes on kahtlustue kohaselt pistise andja.

Pistisena saadud 9500 eurot (150 000 krooni – toim) pidid head seisma selle eest, et Järvik eelistas ja eelistaks ka tulevikus just Lantinit mupo poolt määratud ja tasumata jäänud trahvide sissenõudmistel.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. January 2011, 08:40
Otsi:

Ava täpsem otsing