Wris: reisimine on jõudnud kriisieelsele tasemele

Katre Pilvinski 22. veebruar 2011, 18:11

Wris Reisibüroo hinnangul on nõudlus reiside järele jõudnud majanduslanguse eelsele tasemele ning odavamatele paketireisidele eelistatakse kvaliteet- ja individuaalreise eksootilisematesse sihtkohtadesse.

Wris Reisibüroo juhatuse liige Krista Esta vahendas nädalavahetusel toimunud Touresti messi järgselt, et eestlaste reisihuvi on taas tõusuteel. „Meie käive Tourestil oli viimase kolme aasta parim – messikogemuse põhjal võiks küll öelda, et masu on möödanik. Odavatele viimase hetke pakkumistele eelistati varasemast rohkem kvaliteet- ja individuaalreise kaugematesse ja eksootilisematesse kohtadesse nagu Mauritius, Mehhiko ja Bali. Euroopa sihtkohtadest tõusid nõudluse poolest esile Itaalia ja Prantsuse Riviera,“ märkis Esta.

Individuaalreiside kestvuseks eelistati nädalat kuni kahte, hinnaklass jäi vahemikku 300-1600 eurot inimese kohta. Populaarsed olid ka mõnepäevased linnareisid, mis pakuvad meeldejäävaid elamusi erinevates Euroopa suurlinnades nagu Pariis, Barcelona, Praha, London ja Oslo.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    22. February 2011, 18:12
    Otsi:

    Ava täpsem otsing