Loe Jobsi lahkumiskirja

Fredy-Edwin Esse, California 25. august 2011, 11:47

Apple'i pankroti äärelt päästnud ja maailma kalleimaks firmaks viinud Steve Jobs teatas enda kaastöötajatele, et ei suuda enam tegevjuhi kohustusi täita ja soovitab Tim Cooki endale järglaseks.

Jobsi kiri Apple’i juhatusele ja Apple’i kogukonnale:

Olen alati öelnud, et annan Teile esimesel võimalusel teada, kui ma ei suuda enam vastata Apple’i tegevjuhi kohustustele ja ootustele. Paraku on see päev saabunud.

Käesolevaga astun tagasi Apple’i tegevjuhi kohalt. Kui nõukogu on nõus, sooviksin ma jätkata nõukogu esimehena ja Apple’i töötajana.

Mis puutub minu järglasse, siis ma tugevalt soovitan lähtuda meie ühisest plaanist ja nimetada Apple’i uueks tegevjuhiks Tim Cook.

Ma usun, et Apple’i säravamad ja innovaatilisemad päevad seisavad veel ees. Ja ma ootan, et seda edu näha ning sellele kaasa aidata oma uues rollis.

Ma olen Apple’ist leidnud endale elu parimaid sõpru ja ma tänan Teid kõigi nende aastate eest, mil ma olen Teie kõrval saanud töötada.

Äripäev esitleb 2. septembril Steve Jobsi edu saladusi käsitlevat raamatut ning korraldab temaatilise seminari. Pikemalt loe siit .

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. August 2011, 14:46
Otsi:

Ava täpsem otsing