16. mai 2012 kell 11:55

Mäggi: Corpore arve kaks korda suurem 

Corpore suudab esitada sama töö ja aja eest kaks korda suurema arve kui muud bürood, kinnitas PR-firma Powerhouse juht Janek Mäggi.

„Corpore on tõesti olnud numbrite poolest kõige suurem – inimeste arv pole nii palju näidanud. Seda tuleb konkurentide kiituseks öelda, et nad on suutnud esitada umbes kaks korda suuremad arved, kui kõik järgnevad bürood sama töö ja aja eest. Või on see töö olnud nii palju parem?” küsib Mäggi.

Mäggi ei arva arva, et Corpore ja JL&P tehing turul midagi muudab. Suhtekorraldusmaastik on muutunud ühtlaseks, seal on 4-5 sarnase suuruse, inimeste arvu ja käibega bürood.

„Üldiselt ega suhtekorralduses kliente turult kokku osta õnnestu. Need on väga personaalsed suhted ja selles mõttes ma ise väga konsolideerumistesse ei usu,” kommenteeris Mäggi. Tema sõnul on põhjus selles, et suhtekorraldusettevõte ei saa olla liiga suur, sest sa ei saa teenindada kõiki konkurente korraga.

„Näiteks EMT, Elion, Tele2. Kui säästuoperaatorid tulid, ei olnudki valida suuremat suhtekorraldusbürood, sest kõik tegelesid juba kellegagi,” rääkis Mäggi. „Teisest küljest jälle, kui nad usuvad, et niimoodi saavad rohkem turgu ja paremaid kliente, siis loomulikult tore.”

Autor: Ave Lepik, Laura Mallene

Hetkel kuum