Indrek Kald • 6. august 2013 • 1 min
Jaga lugu:

Juske: Tammemägi ja Kutser, kas astute ametist tagasi?

Kas tasute Tallinna maksumaksjatele tehtud kahju või astute ametist tagasi, küsib sots Jaak Juske avalikus kirjas kõrgetele linnaametnikele Karin Tammemägile ja Priit Kutserile.

"Avalikkuse terava kriitika on pälvinud augustis Sõle tänava vana koolimaja ja Stroomi rannahoone seinale ilmunud teie üleelusuuruste piltidega valimiseelsed reklaamid. Kuna reklaamide tegemiseks on kasutatud linna raha ja need asuvad linnale kuuluvatel hoonetel, palun teilt halduskogu aseesimehena vastuseid," küsis Juske Põhja-Tallinna vanemalt Karin Tammemägilt ja asevanemalt Priit Kutserilt.

Põhja-Tallinna halduskogu aseesimees Jaak Juske tahab teada, kui palju kõnealused reklaamid maksma läksid ning milliselt eelarverealt raha võeti. Samuti huvitab teda, miks kasutavad keskerakondlased kohalike valimiste eel enda promomiseks linna maksumaksjate raha ning kas selline käitumine on eetiline.

Lisaks küsis Juske avalikus kirjas Tammemägilt ja Kutserilt, kui suure summa ulatuses ja mil viisil on neil plaanis veel linnavolikogu valimiste eel enesereklaamiks linna raha kulutada.

Linnaosa vanema Karin Tammemägi pilt on plakatitel Stroomi ranna juures, ta kutsub linlasi kepikõnnitreeninguile ning pere- ja tervisepäevale. Sõle tänaval on endisele koolimajale pandud suur linnaosa vanema asetäitja Priit Kutseri fotoga reklaam, millest ta teatab, et kahe aasta pärast seisab kooli asemel spordikompleks ujulaga.

Maksumaksja raha eest valimisreklaami tegemist on täna kritiseerinud ka IRL ning endine keskerakondlane, tänane Reformierakonna liige Vilja Savisaar-Toomast.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt