„Rahumaa on päris hea strateeg“

Pesutootja Mart Sillaots tunnustab konkurendi käike.  Foto: Andras Kralla
Marge Väikenurm • 14. juuni 2018 kell 15:08

Pesubrändi Marc & André omanik Mart Sillaotsa sõnul teeb pesutootja Indrek Rahumaa ettevõtet laiendades õigesti.

“Rahumaa on päris hea strateeg ja teab, mida teeb. See on ainult positiivne, et ta tegutseb. Rahumaa oli ka see mees, kes Silvano kokku pani ja praegu näeme, et see töötab edukalt,” kiitis Sillaots.

Mullu nime muutnud Lauma omandas täna Prantsusmaa suurima luksuspesu müügile keskendunud veebipoe Dessus-Dessous. 

Sillaots pakkus, et kui Rahumaa peaks kunagi oma ettevõtte börsile viima, siis võib ta seda teha Saksamaal või Rootsis. Nagu täna selgus, siis Rahumaa plaanibki alustuseks just Stockholmi börsil võlakirju noteerida.

Paljud tahavad börsile

“Rahumaa on Rootsi juurtega ärimees. Arvan, et ta tunneb Rootsit päris hästi,” lausus Sillaots. “Paljud tahavad börsile minna, aga kui ta firmad ilusti koostööd tegema paneb ja tekib sünergia, siis on pointi minna börsile.”

Sillaots, kelle ettevõte MA-Fashion Holding on tuntud olnud Venemaa turule keskendumisega, tõdes, et pesutootjatel ei ole praegu Euroopas lihtne, seega näib paljudele ettevõtjatele konsolideerumine ja ühinemine mõistlik. Talle meenus näitena, kui Rahumaa firma Saksamaa ettevõtte ostis. “Felina vana juhtkond või omanikud ei suutnud ka enam seda asja korralikult majandada ja siis on loogiline, et otsitakse ostja.”

Hetkel kuum