USA president Donald Trump ei oleks tohtinud kehtestada tolle hädaolukorraseadustele tuginedes, otsustas USA kaubanduskohus ning blokeeris enamuse tollidest.

- Trump kaebas kohtuotsuse edasi
- Foto: SIPA/Scanpix
USA rahvusvahelise kaubanduse kohus andis kolmapäeval õiguse osariikidele ja väikeettevõtetele, kes olid Trumpi tollide peale kaevanud. Presidendil on 10 päeva aega kohtuotsuse täideviimiseks, vahendas Bloomberg.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
„Põllumajandust kritiseeritakse, et see on suur saastaja ning sellepärast tahtsime teada saada, kui halvad siis tegelikult oleme,“ räägib saates Eesti suurima kodumaisel kapitalil tegutseva põllundusettevõtte Agrone Grupi juhatuse liige Margus Muld.