Kogu tõde päevakauplemisest

Marek Kallinit peetakse üheks päevakauplemise maaletoojaks Eestis.  Foto: Erakogu

Äripäeva raadiostuudios on külas elukutseline päevakaupleja Marek Kallin, keda peetakse üheks päevakauplemise maaletoojaks Eestis.

Läinud aasta viimasel nädalal salvestatud saates selgitab juba alates 1990. aastatest börsidel tegutsenud kaupleja, mida päevakauplemine endast õigupoolest kujutab, mis on selle töö plussid ja miinused ning mida hindab ta päevakaupleja ameti juures üle kõige.

Lisaks kuuleb saates, milliseid abivahendeid ja infoallikaid Kallin ideede hankimiseks kasutab ning mis on tema hinnangul kõige olulisem oskus, mida päevakauplejal tarvis läheb.

Kellel päevakauplemise vastu sügavam huvi, neil on võimalik Marek Kalliniga silmast silma kohtuda ning ennast huvitavaid küsimusi küsida juba 28. jaanuaril. Nimelt toimub just siis esmakordselt Investor Toomase konverents, kus paljude muude teemade seas lahatakse põhjalikult ka päevakauplemise temaatikat. Marek Kallin on üks neist, kes konverentsil päevakauplemise teemalises arutlusringis kaasa lööb.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris.

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum