Rivo Sarapik • 25. jaanuar 2017 kell 11:45

Mida õpetas neli kuud surmahirmu pantvangis?

Seitse Eesti ratturit rööviti 2011. aasta märtsis. Mehed pääsesid vabadusse ja jõudsid koju tagasi sama aasta juulis. August Tillo fotol paremal.  Foto: Scanpix/Postimees

Liibanonis 114 päeva pantvangis istunud August Tillo selgitab saates, kuidas oskus surmahirmu pingega hakkama saada päästis Eesti ratturite elu.

2011. aasta märtsis rööviti Liibanonis seitse Eesti ratturit, kes vabanesid pantvangist pärast 114 päeva oma elu pärast kartmist. Algusest peale kehtis röövitutel omavahel põhimõte, et "me läheme siit kõik koos koju, kõik tervena." Kuidas nad seda tegid ning mida on surmahirmust õppida pinge ning sellega toimetuleku kohta, saab samuti saatest teada.

Vestluses osalevad peale August Tillo ka Eesti ühe suurema kinnisvarabüroo Pindi Kinnisvara omanik Kalev Roosiväli ning muusik, näitleja, loovinimene ja ettevõtja Loore Martma.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit

Hetkel kuum