Rainer Saad • 16. juuli 2015 kell 12:58

Tallinna Vesi tutvustab tulemusi veebiseminariga

Tallinna Vee finantsdirektor Riina Käi.  Foto: Andres Haabu

Tallinna Vesi teatas, et kutsub aktsionäre, analüütikuid ning teisi huvilisi osalema veebiseminaril, kus tutvustatakse firma esimese poolaasta tulemusi.

Veebiseminar toimub 24. juulil kell 11. Veebiseminaril tutvustavas esimese poolaasta tulemusi juhatuse esimees Karl Heino Brookes ning finantsdirektor Riina Käi. Seminar on inglise keeles.

Karl Brookes ning Riina Käi vastavad küsimustele peale presentatsiooni. Kuna veebiseminari aeg on piiratud, soovitab Tallinna Vesi küsimused saata enne veebiseminari toimumist, hiljemalt 23. juuli südaööks e-kirja teel: kalle.viks@nasdaq.com

Kuidas veebiseminaril osaleda?

Veebiseminaril osalemiseks tuleb registreeruda hiljemalt 24. juulil kell 10.00, siin: https://attendee.gotowebinar.com/register/1522529303237080834. Teile saadetakse link veebiseminarile ning juhised keskkonna kasutamiseks. Kui osalete veebiseminaril esimest korda, palutakse alla laadida vajalik rakendus. Juhul kui rakenduse allalaadimine ei õnnestu, avaneb automaatselt veebibrauser, mis võimaldab veebiseminari kuulata.

Tehnilistel põhjustel on veebiseminaril võimalik osaleda vaid 90 registreerunud osalejal, registreerumise järjekorra alusel. Osalejatele saadetakse üks tund enne veebiseminari algust meeldetuletuseks e-kiri. Veebiseminar lindistatakse ning avalikustatakse nii ettevõtte kodulehel www.tallinnavesi.ee kui ka Nasdaq Balti youtube.com kontol.

Hetkel kuum