Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Equinor kaotas tulemustes, kuid rõõmustas siiski investoreid
Equinori kolmanda kvartali tulemustest selgub, et ettevõtte nii käive kui ka kasum jäid eelmise aasta samale kvartalile alla.
Hoolimata kolmapäevaõhtusest USA börsiindeksite langusest, mis kujunes viimase kuue nädala suurimaks, näitab tehniline analüüs mitut tulusat ostukohta nii Tallinna kui ka Ühendriikide börsil. Seda eeldusel, et paanika S&P 500 indeksist lähiajal haihtub. Kui mitte, on õhus väga tugevad edasise languse märgid.
Keskkonnainvesteeringute Keskus (KIK) annab toetust liigiti kogutud jäätmete ringlussevõtu suurendamiseks. Ettevõtted saavad toetust küsida ettevalmistavateks tegevusteks, jäätmete ringlussevõtuks ning jäätmearuandluse liidestamiseks riikliku infosüsteemiga. Alates 24. maist saavad toetust taotleda kõikide jäätmeliikide töötlejad.