Tallinna Kaubamaja Grupi maksueelne kasum kasvas mullusega võrreldes 23% 43 miljoni euroni, teatas ettevõte börsile.

- Tallinna Kaubamaja osturalli.
- Foto: Liis Treimann
Kaubamaja Grupi börsiteate kohaselt küündis 12 kuu auditeerimata käive 947,3 miljoni euroni, millest supermarketid andsid 620,2 miljonit eurot. 110,5 miljonit eurot tegid käivet kaubamajad, 194,4 miljonit autokaubandus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Alates 1960. aastast vankumatult kesklinna tuiksoonel paiknenud Tallinna Kaubamaja ei ole suutnud kõigutada ei kevadest saadik sinna pääsemise takistamiseks rajatud kaevikud ega heitlik ärikeskkond. Investorid näevad aktsias turvasadamat ja naudivad dividendi.
Veel kuni 20. juuni pärastlõunani on jaeinvestoritel võimalik osa saada Summus Capitali avalikust võlakirjaemissioonist. Summus Capital on üks Baltikumi ja Poola kiirelt arenev kinnisvarainvesteeringute ettevõtte. Tegemist on suuruselt ühega viimaste aastate olulisematest võlakirjapakkumistest Baltikumis ning ühtlasi esimese korraga, kui Summuse võlakirju saavad märkida ka jaeinvestorid Eestis, Lätis ja Leedus.