SEB Innovatsioonikeskus kutsub kuulama: õppetunnid 100 ettevõtte digitaalsest kasvust

SEB Innovatsioonikeskus  Foto: ARDO KALJUVEE

SEB Innovatsioonikeskus tähistas kolmandat sünnipäeva! Sedapuhku virtuaalselt inspireerivate vestlustega ja võimalusega kuulata kogemusi ettevõtjatelt, innovatsiooni- ja disainiekspertidelt.

Kõik vestlused on järelevaadatavad: digitaalse kasvu kiirendi - SEB Kasvuprogramm, kliendikeskne innovatsioon ning teaduse ja ettevõtluse koostöö.

Kolm aastat, 200 000 osalejat, lugematult ideid

2017. aasta aprillis avati veel pooleldi ehitusjärgus SEB Innovatsioonikeskus, kus on avamisest alates käinud pea 25 000 inimest. Koos ürituste videoülekannete jälgijatega võime öelda, et üle 200 000 inimese on osalenud innovatsioonikeskuse loengutes, seminaridel, töötubades ja arenguprogrammides.

Meenutus innovatsioonikeskuse avamisest SEB peamajas Tallinnas

Innovatsioonikeskuse tuum SEB Kasvuprogramm on aidanud kolme aastaga kiirendada u 100 Eesti ettevõtte tegevust. Nende seas Iglucraft, Balti Logistika, Kaubamaja, Insplay, FoodDocs ja Breden Kids. Programmi jooksul on ettevõtete eesmärk leida võimalus ärimudeli digitaliseerimiseks või välisturgudele laienemiseks, seda aga kulusid liialt kasvatamata. Mõned efektiivse digitaliseerimise kogemusega ettevõtjad jagavad oma kogemust ka innovatsioonikeskuse sünnipäeva vestlusringis.

Vaadake kasvuprogrammi loenguid

Koostöösild teaduse ja ettevõtluse vahel

2020. aasta aprillis oli plaanis Tartu Ülikooli Delta Ettevõtlusmajas uue SEB Tartu Innovatsioonikeskuse avamine. See toimub praeguse plaani järgi septembris.

Piduliku avamise edasilükkamisest hoolimata on meil hea meel teha virtuaaltuur uues...Loe edasi SIIT

Hetkel kuum