Eesti tuntumate advokaadibüroode advokaatide kinnitusel ei ole siiani ühtegi 1. aprilli naljadega seotud kohtuasja ette tulnud.
Üks levinumaid trikke, mis tehakse töökaaslastele aastast aastasse ja mille õnge ikka minnakse, on see, et 1. aprilli hommikul jäetakse töökaaslasele laua peale paberitükk, millel kirjas telefoninumber ja teade, et helistas härra Karu ning palus tagasi helistada. Inimene helistab, palub härra Karu, teises otsas vastab aga Tallinna loomaaia töötaja.
?Me arvestame sellega, et 1. aprillil hakatakse meile palju helistama. Õnneks on sel aastal 1. aprill laupäev, ei ole tööpäev kontorites,? sõnab Tallinna Loomaaia infoteenistuse juhataja Anne-Ly Nurmõtalo.
Nurmõtalo räägib, et ?härra Karu? nalja tehakse aastast aastasse, kuid loomaaia töötajad ei ole neist naljadest veel ära tüdinenud ja teevad 1. aprillil nalja vastu. ?Kui helistatakse härra Karule ütleme, et ta on koos härra Rebasega hetkel nõupidamisel,? naljatab Nurmõtalo.
Tallinnas asuva pilapoe Karneval müüja Madli Udras kinnitab, et poes on enne 1. aprilli tunduvalt rohkem külastajaid ning kõikvõimalike pilaasjade müük on elavnenud.
?Täna läheb meil siin päris hullumajaks,? räägib beebiks riietunud müüjaneiu neljapäeva keskpäeval.
Udrase sõnul on väga populaarsed seebikommid või suu siniseks tegevad kommid ? kõigest paarikümne krooni eest saab nalja kergeuskliku töökaaslase või pereliikme arvel.
Seotud lood
Et riigiametid või elutähtsate teenuste osutajad pakuvad küberkurjategijatele huvi ei üllata kedagi. Tõsiasi, et igapäevaselt rünnatakse ka väikeettevõtteid tuleb ilmselt paljudele uudisena – sageli ka neile endile.
Hetkel kuum
Inflatsioon võib lähikuudel uuesti kiireneda
Tagasi Äripäeva esilehele