Inno Tähismaa • 12. jaanuar 2001 kell 6:23

Elusõna annetab näidendi ja kingi 10 000 lapsele

Tuntud usuliit Elu Sõna annetab 13. ja 14. jaanuaril Tallinna Linnahallis kokku 10 000 lapele piibliteemalise näidendi ja kingituse, teatas Elu Sõna esindaja.

Mõlemal päeval on ette nähtud kaks pidu, esimesel päeval on kutsutud vene ja teisel eesti lapsed.

Kõik peolised on saanud kutse oma kooli või lasteasutuse kaudu.

Kingipakid panid kokku USA Põhja-Carolina osariigi koolide, kirikute ning muude organisatsioonide lapsed ja nende pered organisatsiooni Samaritan`s Purse`i Jõululapse-projekti jaoks.

Organisatsiooni eesmärk on tuua lastele ning nende vanematele jõulukingituste ja evangeeliumi sõnumi kaudu lootust ja rõõmu ning väljendada armastust ja hoolitsust laste suhtes, keda nad isiklikult ei tunne.

Samaritan`s Purse`i rahvusvaheline koostööpartner Eestis on Tartu Elu Sõna Kogudus ning projekti siinne juht pastor Albert Türnpu.

Üldse saab SamaritanŽs Purse`i paki sellel aastal üle viie miljoni lapse ligi 70 riigist. Eesti lapsed saavad kokku ligi 40 000 kingitust, eelmisel aastal oli vastav arv 20 000 ja üle-eelmisel 14 000.

Peale Tallinna peetakse juba kolmandat aastat kingipidusid teisteski Eesti linnades ja maakondades, korraldajateks projekti kohalikud partnerid.

Lastepeod Tallinna Linnahallis toimuvad 13. ja 14. jaanuaril kell 12.00 ja 17.00. 14. jaanuari kell 17.00 algaval peol esineb tervituskõnega ka riigikogu aseesimees Tunne Kelam.

Hetkel kuum