Heidit Kaio • 29. oktoober 2001 kell 15:58

MicroLinki majandustulemused paranesid

IT-kontsern MicroLink parandas restruktureerimise tulemusel oluliselt oma finantsaasta septembris lõppenud esimese kvartali majandustulemusi, kirjutab Postimees Online.

MicroLinki konsolideeritud kasum enne immateriaalse ja materiaalse põhivara amortisatsiooni ulatus 5,5 miljoni kroonini, mis on 9,4 miljoni krooni võrra parem kui aasta varem ja 14,7 miljoni krooni võrra parem kui eelmises kvartalis.

«Kuigi ajavahemik juulist septembrini on tavaliselt aasta kõige vaiksem periood, näitas MicroLink siiski häid tulemusi kasumlikkuse ja rahavoo osas. Ootame tugevat arengut ka järgnevates kvartalites,» ütles MicroLinki juhatuse esimees Allan Martinson.

MicroLinki kvartali konsolideeritud netokäive oli 200 miljonit krooni, mis on 11 protsenti vähem kui aasta varem. Müügilanguse põhjuseks oli restruktureerimise käigus jaekaubandustegevuse sulgemine aasta esimeses pooles.

MicroLinki majandusaasta esimese kvartali puhaskahjum oli 9,4 miljonit krooni, sealhulgas mittemateriaalse ja materiaalse põhivara amortisatsioon moodustas 14,9 miljonit krooni. Võrreldes eelmise aasta sama ajaga on kahjum vähenenud 7,6 miljoni krooni võrra.

Hetkel kuum