Virkko Lepassalu • 20. detsember 2001 kell 11:59

Pärnusse tulevad rikkad ja kuulsad

Pärnus võib tuleval aastal näha üle maailma rikkaid ja kuulsaid inimesi, sest Pärnu Ammende Villa kanti hotellimüügikataloogifirma Johansen`s 2002. aasta kataloogi, mis soovitab majutuskohti maailma suurklientidele.

Pressiteatest selgub: Ammende Villa tegevdirektor Ene Tohv teatas Raadio Pärnule, et Inglise ajakirjanduskorporatsiooni Daily Mail Generalt Trust poolt asutatud

hotellimüügikataloogifirma Johansen`s valis Ammende Villa välja ühenakahest Eesti hotellist. Neid hotelle peavad nad piisavalt usaldusväärseks, etneid soovitada aastal 2002 oma klientidele. Nendeks on suuredkorporatiivkliendid nagu Financial Times, Coca Cola Company, BMW Group,Reuters jne.

Nõuded hotellidele on väga kõrged, sealhulgas unikaalne keskkond,

tipptasemel köök ja teenindus. Valiku tegemisel toimub eelnevalthotelliteenuste väga põhjalik testimine ja perioodiline kontroll.

Ammende Villa puhul oli Tohvi sõnul soovitajaks Johansen`s omaniku ja

asutaja lesk isiklikult.

Üldse kuulub kõikidesse Johansen`s kataloogidesse vaid 1500 hotelli üle

maailma. Eestist on peale Ammende Villa kataloogis veel Tallinna hotellPark Consul. Tohv märkis, et meie lähinaabril Lätil on kataloogis kolmhotelli (Hotel de Rome, Hotel Grand Palace ja Konventa Seta), kuidnäiteks Leedust ja Soomest pole seal esindatud ühtegi hotelli.

Euroopa idabloki riikidest on kataloogis esindatud ainult Ungari ja

Tsehhi. Euroopa hotellidest enamus on Prantsusmaalt, Itaaliast,Austriast ja Shveitsist.

Käesoleva aasta 5. septembril müüdi Johansen`s Recommended kompaniile

Conde Nast Publications, mis annab välja 72 ajakirja üle maailma,muuhulgas Vogue, The World of Interiors, Conde Nast Traveller, GQ, TheNew Yorker jt.

Hetkel kuum