Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. mai 2004, 08:37

Eesti Päevaleht:

Kuigi osa Euroopa Liidu riike kehtestasid uute liikmesmaade tööjõu vabale liikumisele lähiaastateks piirangud, on võimalused Euroopas tööd leida siiski avardumas.

Euroopa Komisjon teatas eile, et on esitanud ametliku palve Ameerika Ühendriikidele kiirendada ELi uute liikmesriikide kaasamist oma viisavabastusprogrammi.

Lääne-Euroopa pangandusanalüütikute ning Eesti Panga hinnangul on juba järgmisel aastal oodata eluasemelaenude intresside tõusu nii Eestis kui ka mujal Euroopas.

Järgmisest aastast on Euroopa Liidu eraisikutel, firmadel ja organisatsioonidel võimalik taotleda domeeninime .eu kasutamise õigust.

Postimees:

Naftahinna tõus sunnib inimesi leppima kallimate bussi- ja lennupiletitega, sest nelja kuuga veerandi võrra kerkinud kütuste hinnad panevad firmasid piletihindu tõstma.

Aivar Pärna asemel eile Tallinna abilinnapeaks kinnitatud Kaia Jäppinen lubab pealinna eelarve päästmiseks veel enne suurt suve maha müüa sadade miljonite kroonide eest linna maid ja maju.

Loetud hetked enne Balti raamatumessi avamist esitles TEA kirjastus oma järjekordset saavutust, kaks aastat tagasi nüüdisajastatud Silveti piibliks kutsutud Johannes Silveti «Inglise-eesti sõnaraamatu» CD-väljaannet.

21 peamiselt Lõuna-Eestis tegutsevat turismifirmat nõuavad majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumile saadetud kirjas illegaalsete reisikorraldajate tegevuse karmimat piiramist.

Sakala:

Viljandi linnavalitsus korraldab 15. juunil enampakkumise, et leida kolmele Rubiini kino ja Tallinna tänava vahel paiknevale kinnistule hoonestajat ning rajada sinna jalakäijate tänav.

Virumaa Teataja:

E-Betoonelemendi Tamsalus tehtavad talad ja paneelid jõuavad neil päevil Peterburi, kus siinse toodanguga ehitatakse hiiglaslikku kaubanduskeskust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing