Ülevaade tänastest ajalehtedest

18. oktoober 2004, 08:11

Eesti Päevaleht:

Eesti tänavusse riigieelarvesse kirjutatud 5,1 miljardist kroonist välisabist on üheksa kuuga leidnud rakenduse kaks miljardit krooni, mida rahandusministeerium peab mõistlikuks kulutamise tempoks.

Oktoobri lõpus tulevad Eestisse taas Venemaa veterinaarametnikud, et väisata selleks soovi avaldanud toiduainetööstusi.

Rotermanni kvartali projekti esialgne maksumus on 600-700 miljonit krooni. ?Soovime luua linnainimestele meelelahutuspiirkonna, kus on nii kaubandus, toitlustus, hotelle, klubisid jm. Sellest tuleb multifunktsionaalne linnaosa, kuhu on asja nii päeval kui ka öösel,? ütles Rotermanni kvartalit arendava Rotermann City projektijuht Heiki Kivimaa.

86,1 miljoni kroonise puksiirlaeva ehitus on tülli keeranud laeva ehitaja OÜ BLRT Laevaehituse ning aluse tellija ASi PKL.

Postimees:

Mõnepäevane müügikampaania võib poodnikele korraga tuua terve kuu käibe ning seda hoolimata erinevate kettide üheaegsetest üritustest.

Lagunenud asfaldiga ja kohati liiklusohtliku Tartu maantee uuendamine Tallinna südalinnas nõuab vähemalt kuue maja lammutamist, millest viie ostmiseks tuleb linnavõimul omanikega kibekiirelt läbirääkimisi pidama hakata.

Saue elanikud kogusid üle 500 allkirja, protestides sealse mõisa omaniku keskkonnavaenuliku tegevuse ja mõisapargi sulgemise vastu; mõisniku kinnitusel on park avatud ja probleemi pole.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing