Hansapank premeerib 25 Eesti suurperet

25. november 2004, 10:05

Hansapanga suurte perede toetuskonkursile 'Terve ja tugev Eesti pere' laekus 252 ankeeti, tublimaid peresid premeerib pank kokku 375 000 krooniga.

Rohkearvulisim oli osavõtt Tallinna ning Harjumaa perede poolt, vastavalt 34 ja 20 perekonda. Aktiivne oli osavõtt ka Lääne-, Valga-, Pärnu- ja Jõgevamaalt, teatas pank.

Enda iseloomustamiseks tuli perekondadel kirjeldada pere ühiseid ettevõtmisi, anda ülevaade laste edasijõudmisest koolis ning aktiivsusest huviringides. Pereankeetidele lisatud soovitused kooliõpetajatelt ja huviringide juhendajatelt olid heaks täienduseks perede endi poolt kirja pandule.

Lõppvooru valiti 73 perekonda. 25 tublimat perekonda ootab Hansapanga preemia 15 000 krooni.

Esimest valikut laekunud pereankeetidest aitasid Hansapangal ja Arno Tali Sihtkapitalil teha Lastekaitse Liidu nõukogu liige Elmar Nurmela, Lasterikaste Perede Ühingu president Kalmer Hütt, Jõõpre põhikooli direktor ja Õpilastöömalevate regionaaljuht Mati Sutt ning Unicef Eesti president Elle Kull.

Hansapanga suhtekorraldusjuhi Ando Noormetsa sõnul soovib Hansapank perekonkursiga kaasa aidata hea hariduse väärtustamisele. ?Soovime, et tänastes suurperedes kasvavad lapsed oleks tulevikus valmis kandideerima juba Hansapanga õppestipendiumitele kõrgkoolides. Usume, et meie konkurss aitab nii mõnegi perekonna eneseusku tõsta,' ütles Noormets.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing