Andres Kärssin • 7. veebruar 2005 kell 9:25

Omanikud: GO Spa võime müüa kui kinnistu, kuid operaatorina jätkame ise

GO Spa omanikud on nõus müüma hotelli kui kinnistu, kuid ei kavatse loobuda tegutsemast majutusasutuse operaatorina.

Legendijuhtimise ASi juhataja Tauri Sumberg ütles ajalehele Meie Maa, et ettevõtte aktsionärid on Tarmo Sumberg ja Alta Capital ning selle firma müük ei ole iial päevakorras olnud. Ta rõhutas, et operaatorfirma ei puuduta mitte ainult Georg Ots Spa-d, sest ettevõte liigub juba Lätti ja avab augustis hotelli Riias.

'Aga me pole salanud, er ei ole kinnisvarainvestorid ja meie mudeliks on olnud hotellide opereerimisele keskendumine. See 111 miljonit, mille peale ta hinnatud on, võiks olla ka kinnisvarafirmale huvitav pikaajaline investeering ja kui keegi tahaks osta, siis me kätt ette ei paneks,' sõnas Sumberg ajalehele.

Ta lisas, et tingimuseks on samas Legendijuhtimise ASi jätkamine hotelli operaatorina.

Kuuldusi GO Spa võimalikust omanikuvahetusest põhjendas Sumberg ühelt poolt puhkemajandusettevõtete võitlusega personali pärast, aga ka laiemalt konkurendi turuletulekuga.

?Oleme uhked ja rõõmsad, et majal nii hästi läheb. Jaanuar on Eestis reeglina väga kehv kuu, mistõttu see näitaja on väga hea tulemus,? sõnas Sumberg. Ta lisas, et hotelli möödunud aasta keskmine täituvus ületas 60%, kusjuures 90% klientidest on jätkuvalt eestlased.

Hetkel kuum