18. oktoober 2006 kell 8:38

Ärilaused

Ärilaused tänastest, kolmapäeva, 18. oktoobri lehtedest

"Kindlasti läheb raudtee tagasiost riigile maksma vähem kui selle ostmata jätmine," majandusministri nõunik Heido Vitsur, Äripäev.

"Neste jaamades on kütust jalaga segada," Neste Eesti peadirektori Indrek Kaju sõnul Mažeikiu Nafta põleng mingit mõju ei avalda, Äripäev.

"George Soros teenis kord Inglise Panga arvelt tunniga miljard dollarit. Tema põhistrateegia polnud midagi uut: tee panus keskpanga igale kaotusele, mis püüab kaitsta vasturääkivat makromajanduspoliitikat,” Harvardi ülikooli majandusprofessor Kenneth Rogoff, Äripäev.

"Mul pole ühtegi krunti, osatähte, aktsiat ega kinnistut,” Rahvaliidu esimees Villu Reiljan pole isiklikult maadevahetusest kasu saanud, Eesti Päevaleht.

"Ei tohi unustada, et Vana-Rooma hukutasid barbaritest germaanlased, kes ei saanud kodanikuõigusi,” julgeolekuekspert Eerik-Niiles Kross võõrtööjõu ohtudest, Eesti Päevaleht.

"Elektritöödel on tähtis ohutus, mistõttu töödejuhatajateks jäävad eestlased. Suhteliselt peenema töö peale võõrtöölisi ei lase, aga õhuliinitöödele peaks nad sobima," OÜ Jaotusvõrk juht Margus Uudam, Postimees.

"Ma luban teile, et mei ei plaani Ruhnu karule midagi halba teha ja teie karutapjat Lacplesist pole vaja,” president Toomas Hendrik Ilves Läti ajakirjanike ees, Postimees.

"See on tavapärane kohtumine rahvaga, kus kuninganna räägib inimestega,” Briti saatkonna pressiesindaja Raimo Poom kuninganna visiidist Tallinna, Postimees.

Autor: Mati Feldmann

Hetkel kuum