Sõritsa: kui ERGO pakub bürokraatiat, siis pole me huvitatud

06. märts 2008, 16:05

Kliinik Elite juht Andrei Sõritsa ütles, et
koostöö ERGO ravikindlustusseltsiga sõltub sellest, mida nad pakuvad, kuid
keerulisest bürokraatiast ütlevad nad ära.

„Kindlasti on eraravikindlustusselts vajalik ka Eestis,“ kommenteeris Sõritsa ERGO plaane avada esimene eraravikindlustusselts.

„Kuid ei tea, kui võimsad nad on ja mida suudavad siin teha. Eestis on väga palju kindlustusfirmasid, kõik valdkonnad on kaetud, inimesed on mugavad ja ei tea, kas neile jagub kliente,“ rääkis ta.

Sõritsa ei osanud veel öelda, mis tingimustel ja kui palju kliente uus ravikindlustusselts Elites raviks. „On olnud juhuseid, kui ameeriklane sünnitab siin ja tema ravikindlustus annab meile garantiikirja,“ ütles Sõritsa ja lisa, et mõne kindlustusfirmaga on asjaajamine väga lihtne.

Kliiniku juht ütles, et koostöö uue ravikindlustusseltsiga sõltub sellest, mida nad pakuvad. „Kui koostöö tähendab palju asjaajamist, tuleb tõestada, et patsient tegi analüüsid ja neid põhjendada – me pole huvitatud bürokraatiast,“ märkis Sõritsa.

Ta lisas, et kindlustusfirma asi on teha asjaajamine võimalikult lihtsaks. „Oleme paarile 1500kroonisele summale käega löönud reisikindlustuse puhul, kuna bürokraatia pole seda väärt,“ tõdes Sõritsa.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. March 2008, 16:05
Otsi:

Ava täpsem otsing