15. september 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Kruuda kimpus trükikoja ostuga

Kalevi ja Uniprindi vahel sõlmitud leping on jõus vaatamata asjaolule, et ärimees Oliver Kruudal on kevadel laekuma pidanud rahast osa maksmata, ütles Uniprindi üks omanikke Andrus Reinsoo.

Eelmise aasta talvel sõlmitud lepinguga pidi AS Kalev saama enda omandusse 80% ASi Uniprint aktsiatest.

"Ma ütlen niimoodi, et teatud turbulents on selle maksmise koha pealt, aga istusime esmaspäeval Oliveriga (Oliver Kruudaga - toim) laua taga ja saime kokkulepped värskendatud," ütles Reinsoo ASiga Kalev sõlmitud müügitehingut kommenteerides ning lisas pärast pausi, et Kalevil ei ole lihtsalt teatud aegadel piisavalt raha.

Reinsoo kinnitas, et trükikoja müügitehingu huvi on jätkuvalt kahepoolne. „Meil on huvi müüa ja Kalevil on huvi osta, kuigi neil on nii-öelda teatud rahalised raskused.“ Siiski rõhutab Reinsoo mitu korda, et Kaleviga ollakse kokkuleppele väga lähedal.

„Ostu-müügileping kehtib ja selle piires me toimetame, välja arvatud see, et on hilinenud kevadine makse,“ sõnas Reinsoo, kelle sõnul tehingu hinda muudetud ei ole.

Koos 3. jaanuaril sõlmitud lepinguga omandatud 20% aktsiatega saab ASist Kalev pärast mõlema tehingu realiseerumist nii Uniprindi kui ka Unipressi aktsiate ainuomanik.

Oliver Kruudalt aripaev.ee-l kommentaari saada pole hetkel õnnestunud.

Jaga lugu:
Seotud lood
Kõik seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt