Alustas Vene omanikuga investeerimisfirma Admiral Markets

08. juuni 2009, 14:51

Finantsinspektsioon väljastas läinud
neljapäeval tegevusloa investeerimisühingule Admiral Markets AS.

Admiral Markets pakub veebilehe forextrade.ee vahendusel tagatisrahaga valuuta tuletistehingute tegemise võimalust, seisis inspektsiooni pressiteates.

Investeerimisühingu tegevusluba annab Admiral Marketsile õiguse osutada välisvaluuta vahetusega seotud teenuseid, kui need on seotud investeerimisteenuste osutamisega. Tegevusluba annab ka õiguse võtta klientidelt vastu väärtpaberitega tehingu tegemise korraldusi ja täita neid kliendi nimel või arvel. Admiral Marketsil on ka õigus anda investorile väärtpaberitehingu tegemiseks laenu tingimusel, et laenuandja ise on nimetatud tehinguga seotud.

Admiral Marketsi juhatuse liikmed on Bulgaaria kodanik Chavdar Dragiev ning Leedu kodanik Valerijus Ovsianikas. Nõukogusse kuuluvad Alexander Tsikhilov, Dmitri Lauš ja Alexander Stanovoy. Ühingu ainuaktsionäriks on Venemaal registreeritud ettevõte Pervaja Natsionalnaja Gruppa.

Eestis tegutseb koos uue turuosalisega täna seitse investeerimisühingut: Admiral Markets AS, AS GILD Financial Advisory Services, AS KIT Finance Europe, AS SEB Enskilda, AS Trigon Securities, Cresco Väärtpaberite AS ja Evli Securities AS.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. June 2009, 14:51
Otsi:

Ava täpsem otsing