Kaisa Gabral • 16 veebruar 2011

Novatours taastab Egiptuse reisid märtsi lõpus

Seoses olukorra stabiliseerumisega Egiptuses taastab Novatours OÜ reisid Sharm el Sheikhi alates 20.03.2011 pühapäeviti.

Kuna rahutused Egiptuses on aga oluliselt vähendanud huvi Egiptuse reiside vastu, tühistab Novatours Hurghada reisid kuni hooaja lõpuni, teatas ettevõte.

Sharm el Sheikhi reisipaketid, mis on broneeritud laupäevaks, muudetakse süsteemis pühapäevaseks reisiks. Süsteemis tehakse kuupäeva muudatused käesoleva nädala jooksul.

Hurghada broneeringud väljumisteks 20.03-17.04. saab muuta asendusreisi vastu või tühistada. Klient ostab asendusreisi broneerimise hetkel müügisüsteemis oleva hinnaga. Kui asendusreis on kallim tühistatud Egiptuse reisi paketihinnast, tasub klient puuduoleva summa juurde. Kui asendusreis on müügil odavama hinnaga kui broneeritud tühistatud reis, tagastatakse maksumuse vaheraha.

Reisijad, kes on ärajäänud reisi eest tasumiseks kasutanud Selveri kuponge, saavad neid taaskasutada asendusreisi eest tasumisel. Asendusreisist loobumisel Novatours kupongide maksumust ei hüvita, ega võimaldata neid kasutada uue reisi eest tasumisel.

Asendusreisist loobumise korral tühistatakse 20.03-17.04.2011 väljuvad Hurghada broneeringud trahvita.

Hetkel kuum