Indrek Kald • 23. veebruar 2011 kell 5:58

Reisifirma lubab tagada Egiptuses turvalise puhkuse

6. märtsil Egiptusesse, Sharm el Sheikhi kuurorti jälle tšarterreise alustav Estour lubab garanteerida kõigile turvalise puhkuse.

"Loomulikult tahaks murelik klient saada oma reisikorraldajalt mingisuguse garantii, seepärast tagab Estour Egiptuses kõigile rahuliku ja turvalise puhkuse ning kõigi 6., 13. , 20. ja 27. märtsile kavandatud reiside toimumise," teatas reisifirma eile õhtul. Praegu võime täie kindlustundega öelda, et muretsemiseks ei ole põhjust, kinnitas Estour.

Turismireisi ärajäämise korral reisikorraldajast tulenevatel põhjustel pakutakse kliendile alternatiivseid puhkusevariante või tagastatakse raha täielikult.

Estouri teatel on mitmete Euroopa riikide, sealhulgas Suurbritannia, Hollandi ja Saksamaa reisikorraldajad juba alustanud turistide toimetamist Punase mere äärsetesse kuurortidesse. 17. veebruaril ühinevad nendega Prantsusmaa ja 20. veebruaril Tšehhi turismifirmad. Veebruari lõpust saadab Egiptusesse oma turiste ka Venemaa.

Egiptuse hotellipidajate prognooside kohaselt saavutab turistidevoog juba märtsi alguseks oma kriisieelsed näitajad, kinnitas Estour.

Hetkel kuum