Soome tanklatesse naasevad tasuta teenindajad

Elmar Ots 02. september 2011, 13:49

Detsembriks hakkab Soome 60 Shelli tanklas tööle 120 teenindajat, kes täidavad autopaagi kütusega ning kontrollivad rehvirõhku ja õlitaset.

Vana hea aeg on tagasi, juubeldab Soome ajaleht Talouselämä – elututesse tanklatesse ilmuvad taas teenindajad, kes aitavad sohvrit tasuta.
Esimesed tanklateenrid hakkavad Helsingi Shellides tööle juba 19. septembrist ning jõulukuuks on neid ametmehi askeldamas 60 bensiinijaamas.

Mullu Shelli tanklad ära ostnud bensiinijaamakett St1 on siiani keskendunud just automaatjaamadele, kuid uue relva, inimsõbralikuma teenindusega üritatakse nüüd Shellile luua oma originaalne strateegia.
Tanklateener peaks aitama Shellil kundesid üle lüüa neilt firmadelt, mis on tankla juurde rajanud suuri poode-söögikohti, kuid autoga seotud tülikad askeldused peab sealgi ära tegema sohver ise.

„Usun, et personaalne teenindus tõmbab kliente rohkem kui uhked puhkepaleed,” ütleb St1 juhataja Mika Wiljanen.
Peale auto tankimise kontrollib tankija näiteks õli ja klaasipesuvedeliku taset ning pumpab soovi korral rehvidki täis. Teenus on tasuta, kuid rahulolev kunde võib teenrile visata ka euro jagu jootraha.
St1-Shelli turuosa on Soomes 11%.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. September 2011, 09:14
Otsi:

Ava täpsem otsing