Marta Jaakson • 13. november 2012 kell 5:56

Siig: EASi uus juht tuleb sihtotsinguga

EASi nõukogu esimees Cinzia Siig loodab, et uus juht leitakse sihtotsinguga, kuna paljudes äriühingutes on just see viis andnud parimaid tulemusi.

Uue juhi otsimise viisi otsustab nõukogu neljapäeval, ent Siigi ettepanek on korraldada sihtotsing. "Minu ettepanek on korraldada sihtotsing, sest paljudes riigi äriühingutes on just sihtotsing andnud parimaid tulemusi. Nõukogus kindlasti arutame seda ja otsustame ka personaliotsingufirma kaasamise sellesse protsessi," märkis Siig.

Cinzia Siigi ettepanekul määratakse vahepeal juhatuse kolmandaks liikmeks Raul Parusk, kes avaldas ka valmisolekut ajutiseks juhiks astuda. "Ma usun, et Raul Paruski kogemused räägivad enda eest ja ta suudab tuua väärtuslikku teadmist keeruliste organisatsioonide juhtimisest EASi. Raul Parusk astub ametisse esimesel võimalusel," avaldas Siig lootust.

Alametsa lahkumist kommenteeris Siig aga järgmiselt: "On elementaarne, et juhatuse esimees võtab vastutuse toimunu eest ja mul on heameel,  et Ülari Alamets nii otsustas käituda." 

Hetkel kuum