Panorama City ei leidnud üürilisi

Piret Reiljan 07. veebruar 2014, 18:54

Panorama City kaubanduskeskuse rajamine Lasnamäele jäi katki, kuna üürilepinguid õnnestus kaupmeestega sõlmida liiga vähe, ütles E.L.L. Kinnisvara juhatuse esimees Aldo Dapon.

„Kuna ehitustegevuse alustamise eeltingimus ehk 70% üürilepingute sõlmimine jäi täitmata, siis hindasime investeeringut liiga riskantseks,“ kommenteeris Dapon projekti lõpetamist.

Rimi oma hüpermarketiga oli Panorama City jaoks nn ankurüürnik, on Dapon varem ajakirjanduses rääkinud. Rimi Eesti Food ASi turundus- ja kommunikatsioonijuhi Andrija Lilleoja sõnul olid nemad projektiga kaasas lõpuni. "Panorama City näol oli meie jaoks tegemist atraktiivse keskusega, mis sobis meile ka oma asukoha poolest,“ märkis Lilleoja.

Põhjusi, miks Panorama City’l siiski ei õnnestunud piisavalt üürilepinguid sõlmida, on ilmselt mitmeid alates keskuse jäämisest eemale peamagistraalidest kuni selleni, et keskuse avamistähtaeg lükkus algselt planeeritust kaugele edasi.

Äripäev avalikustas täna, et jaanuari teises pooles otsustasid E.L.L. Kinnisvara omanikud eesotsas Toomas Annusega keskuse arendamisest loobuda.

Loe esmaspäevasest Äripäevast, mida arvab Panorama City saatusest üks konkurentidest, Pro Kapital Grupp, kes ise hakkab rajama keskust Ülemiste Keskuse kõrvale tühermaale.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. February 2014, 10:26
Otsi:

Ava täpsem otsing