Raido Neemre • 4. september 2014 • 1 min
Jaga lugu:

Börs: turud langesid homse tööraporti ootuses

USA turud olid täna languses, pühkides teelt kogu kasvu, mis viis S&P 500 lühiajaliselt rekordkõrguseni. Langust põhjustas täna energiatootjate ja nafta hindade langus. Langus varjutas Euroopa Keskpanga rahasüsti majandusele ning homset USA tööraportit.

Euroopa Keskpank alandas oma intressitaseme 0,05%-ni ning kärpis oma hoiuseintressi -0,2%-le.

Keskpanga ebatavalised meetmed krediidi leevendamiseks aitavad loodetavasti kaasa inflatsiooni kasvule ning vähendavad deflatsiooni halba stsenaariumit,” sõnas Rockwell Global Capitali analüütik Peter Cardillo.

“On näha, et turud on mõnevõrra ettevaatlikud; me näeme mõningast väsimust. Turud on ülehinnatud ning ees on ootamas korrektsioon,” lisas Cardillo.

PVH rallis peale seda, kuiTommy Hilfigeri ja Calvin Klein brändid avalikustasid oma ootused ületanud teise kvartali tulemused.

BP aktsiad kukkusid teravalt peale föderaalkohtu otsust, mille kohaselt käitus ettevõte ääretult hooletult 2010. aastal Mehhiko lahes toimunud õlireostuse puhul, mille tulemusel hukkus 11 inimest.

Dow Jones tegi 0,07% languse ning sulgus 17066,75 punktil. S&P 500 lõpetas päeva 0,15% langusega 1997,67 punktil. Nasdaq kukkus 0,22% ning sulgus 4562,29 punktil.

Jaga lugu:
Seotud lood
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt