NS-King plaanib laieneda

Foto: Tomasz Trybus
Äripäev • 19. august 2018 • 1 min
Jaga lugu:

Andrei Murgole kuuluv jalatsikett NS-King suutis mullu müügitulu pisut kasvatada, ent kaotas kasumis. Suur osa kulusid on seotud laienemise ja kaupluste värskendamisega.

NS-King tegutseb ärinime OÜ Nittis all ning firma ainuomanik on mulluses Äripäeva Rikaste TOPis 192. koha saavutanud Murgo. Mullu oli firma käive 14,7 miljonit eurot, samas kui aasta varem oli müügitulu veel 13,4 miljoni juures. Käibest 63% tuli müügist Eestisse, ülejäänud 37% saadi kätte Lätist ja Leedust.

Puhaskasum oli mullu 420 000 eurot, samas kui aasta varem ulatus see kokku 1,7 miljoni euroni. Aruandest selgub, et homme tegi NS-King kaupluse ehitus-remonditöid Solarise keskuses Tallinnas, Tartu Lõunakeskuses ning Pärnus Kaubamajakas. Dividende Murgo võtta ei plaani.

Kokku on firmal Tallinnas 11 poodi, Tartus on neid kaks ning Pärnus ja Narvas üks. Mullu avati Tallinnas uus pood Magistrali ning Nautica keskustes.

Kui 2016. aastal oli tööl 105 inimest palgakuluga 916 000 eurot, siis mullu oli töötajaid 131 ning palgakulu 1,26 miljonit, mis teeb töötaja kohta tasuks keskmiselt umbes 799 eurot.

Tänavu plaanib firma kauplustevõrgu ja sortimendi laiendamise kaudu säilitada firma turupositsiooni, samuti laiendada tarnijate nimekirja. Samuti arendatakse mõõdukalt hulgiäri.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt