Äripäev • 24. oktoober 2018 kell 14:10

Raadiohommikus: kas kinnisvarasse investeerimise e-pood on end õigustanud?

Kalle Aron  Foto: Raul Mee

"Klientide elu lihtsustamiseks lõime broneerimislahenduse koos ostukorviga, et investor saaks sobivad ühikud lihtsalt välja valida ja kohe broneerida," ütles Scandium Kinnisvara OÜ arendusjuht ja partner Kalle Aron septembris Äripäevale. Kuidas e-pood end õigustanud on, sellest kõneleme Kalle Aroniga hommikuprogrammis.

Admiral Markets hakkas Fundwise'i investoriks. Mida see tähendab investorite jaoks? Kui suur on nõudlus ühisinvesteerimiste järele? Külas on Admiral Marketsi nõukogu liige Dmitri Lauš ja Fundwise'i kaasasutaja ja visionäär Henri Laupmaa.

Lisaks tuleb juttu sellest, kuidas soe suvi on põllumeestele kasu toonud ja põllumeeste tunnustamistest.

Stuudios on Alyona Stadnik ja Priit Pokk.

11.00–12.00 "Isemajandav Eesti". Otsesaates arutame, kuidas oleks võimalik inimesele osa maksuna võetavast rahast kätte jätta ja mida see kaasa tooks. Ümberjagamise vähendamise võimalikkuse üle diskuteerivad Helmese juht Jaan Pillesaar ja rahandusministeeriumi asekantsler Dmitri Jegorov. Saatejuht on Meelis Mandel.

13.00–14.00 "Terviseuudised". Oktoobri raadiosaade on pühendatud vähitemaatikale ja sõeluuringutele, mis on Eestis olemas vähemalt kolme haigusvormi avastamiseks. Otsime vastuseid küsimustele, miks on sõeluuringud olulised, mis juhtub, kui seal midagi avastatakse ja mis seis Eestis vähki haigestumisega on. Saates on külas Made Bambus (Eesti Haigekassa esmatasandi paketi arenduse talituse peaspetsialist), Taisi Kõiv (Eesti Haigekassa avalike suhete ja terviseedenduse osakonna spetsialist) ja Vahur Valvere (regionaalhaigla onkoloogia-hematoloogia kliiniku juhataja ja onkoloog). Saatejuht on Meditsiiniuudiste peatoimetaja Kadi Heinsalu.

15.00–16.00 "Viimane mudel". Saates ei saa üle ega ümber IT-sektori tööjõupuuduse teemast. Juttu tuleb sellest, mis trendid turul valitsevad, kuidas edukalt endale töötajat värvata ning mida arvestada välistööjõu palkamisel. Saates räägivad Telia ärikliendi üksuse direktor Tarmo Kärsna, cv.ee värbamise projektijuht Reili Purkas ning Telia IT-taristu teenuste allüksuste juht Andre Visse. Saadet juhib Priit Pokk.

Kuulake raadiot otse SIIT.

Hetkel kuum