"Äripäev eetris": 5 saadet, mida peab kuulama

Tipptasemel ja sadu tuhandeid eurosid koju toov pokkerimäng on kõigile jõukohane ära õppida, leiab seda teinud Madis Müür.  Foto: Arno Mikkor

Kuidas jõuda võlaorjusest rikkuseni ning miks kiire palgakasv pole vaid needus, on vaid paar juunikuu Äripäeva veebiraadio olulisematest ning kuulatumatest teemadest.

Juunis olid Äripäev Eetris kuulajate lemmikteemad nii suurettevõtjate mahlakad kommentaarid, inspireerivad investeerimislood ning Brexitiga seonduv. Siin on kuu viis populaarsemat saadet, mida tasub kuulata.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris või lisada lemmikuks aadressil www.soundcloud.com/aripaev-eetris. Siis jõuavad uued saated automaatselt kohale.

Samuti saab “Äripäev eetris” podcast'i tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida.

 

Ettevõtja ja investor, konverentsil Äriplaan 2017 esinev Jüri Mõis rääkis Äripäev Eetris intervjuus, et tööandjate manitsus kiire palgakasvu asjus pole põhjendatud. Miks pole 1000 eurot tema arvates liiga suur palk, saab kuulata saatest.

Eesti suurima, 400 000 euroni küündiva pokkerivõidu koju toonud Madis Müür rääkis saates oma inspireeriva loo, kuidas ta viimases kriisis kogu oma vara ja investeeringud kaotas ning kuidas ta põhjast välja murdis, end üles töötas ning tänaseks eduka investori ja ettevõtjana tegutseb. "Igaühest võib saada sadu tuhandeid eurosid võitev professionaalne pokkerimängija," leiab ta.

Suurettevõtjal, Tallink Grupi juhil Ain Hanschmidtil avanes viimastel nädalatel hõlbus viis ohtralt teenida, kuid ta jättis selle võimaluse kasutamata. Miks, saab teada saatest.

Nii kogenud kui algajad rikkuse kasvatajad teevad investeerimisel vigu. Saates toome välja levinud apsakad, mida tasub vältida. 

Juunis mõistis kohus Eesti skandaalseimas veofirmas, Autorollo afääris kriminaalasjas süüdi ja määras karistused Väino Pentusele ja Siim Roodele. Saates selgitas veofirmas toimunut üksipulgi uurinud vandeadvokaat Olavi-Jüri Luik, miks peaksid Autorollo tühjakskantimise eest vastutama ka Reformierakonna tipp-poliitikud Rain Rosimannus ja Keit Pentus-Rosimannus.

Hetkel kuum