Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Donald Trump survestab turge
Pärast seda kui USA esindajatekoja spiiker Nancy Pelosi teisipäeval teatas, et uurib võimalusi president Donald Trumpi tagandamiseks, naases turgudele turbulents.
Börsidele ei meeldinud USA presidendi Donald Trumpi karmid sõnad Hiina suunal.
Foto: Zumapress/Scanpix
Nancy Pelosi teatas, et kavatseb algatada Donald Trumpi ametist tagandamise. Seega oleks Trump neljas president USA ajaloos, kelle vastu see protsess algatatakse, vahendab Bloomberg.
Kui veel mõned aastad tagasi seostati 5G-d pigem tulevikutehnoloogia ja lubadustega, siis tänaseks on see muutunud praktiliseks osaks meie igapäevasest digielust. Kasutajate jaoks ei ole 5G enam lihtsalt kõrgem number mobiilside generatsioonide reas, vaid platvorm, millel toimivad teenused, mida peame iseenesestmõistetavaks – alates TV voogedastusest ja videokõnedest kuni nutikate koduseadmete ja pilvemängudeni.