Ukraina eriolukord ja küberrünnakud panid riskivarad kukkuma
Ukraina valitsus kehtestas riigis eriolukorra ning mitmeid valitsusasutusi tabasid küberrünnakud. Need uudised panid nafta hinna tõusma ning riskantsemad varad kukkuma.
USA aktsiaturud alustasid kauplemist korraliku tõusuga, aga on nüüdseks langenud miinusesse. Dow Jonesi indeks on kaotanud 0,3 protsenti ning S&P 500 on odavnenud 0,5 protsenti.
Ukraina tahab kuulutada üle riigi välja eriolukorra, et kindlate piirangutega hoida riik rahulikuna ja kaitsta oma majandust Venemaa sissetungi hirmus, vahendab Reuters.
Ameerika Ühendriikide president Joe Biden teatas Venemaa vastu esimese laine sanktsioone, hoiatades Ukraina kriisi eskaleerumisel veelgi karmimatest sammudest, vahendab Financial Times.
Ärikeskkonnas, kus kulud kasvavad ja ostujõud on surve all, peab iga ettevõtja otsima viise teha oma tooted ja teenused kliendile kättesaadavamaks. Kuidas seda teha? Placet Järelmaks pakub erakordset lahendust: igal e-poel on nüüd võimalik pakkuda oma klientidele võimalust tasuda kauba või teenuse eest kuni kuue kuu jooksul ja seda täiesti 0% lisakuluga!