Teiste Balti riikide näitel on keeruline öelda, milliseks Eesti riigi võlakirja tootlus täpsemalt kujuneda võiks. Küll aga annavad need hea suunise ja juhivad tähelepanu ühele olulisele tegurile, kirjutab SEB kapitaliturgude maakler Erik Laur.
Ehtemüüja Grenardi pakub võlakirju intressimääraga 10%. Grenardi Eesti tegevjuht kinnitab, et kuigi majanduse kõikumine avaldab ettevõttele lühiajalist mõju, siis luksuskaubad peavad majanduslangusele hästi vastu.
Internetiühenduse olulisust on raske üle hinnata – see on nüüdseks nagu enamiku ettevõtete selgroog. Ühenduse tõrkumine võib töö täiesti seisata ning tuua kaasa tuhandeid või isegi kümneid tuhandeid kahju. See mõjutab tööviljakust, küberturvalisust, kliendikogemust, töötajate rahulolu – ning võib hakata pärssima isegi ettevõtte arengut.