Fitlife kaasab spordiklubide keti laiendamiseks ja värskendamiseks investoreid

11. detsember 2014, 16:28
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20141211/CM/141219925/AR/0/AR-141219925.jpg

Sportimine omab aina olulisemat osa inimeste igapäevaelust ning aja jooksul on spordiklubid muutunud populaarseteks ajaveetmise ja spordiharrastamise kohtadeks. Tartus Eedeni keskuse ja Tamme staadioni, Pärnu Spordihalli ja Kuressaare Spordihoone spordiklubi omav FitLife on otsustanud klientide paremaks teenindamiseks ja turuosa suurendamiseks kaasata investoreid.

Fitlife juhatuse liikme Elvis Lillevälja sõnul on ettevõtte soov värskendada olemasolevaid klubisid ning jätkata keti arendamist uutesse piirkondadesse. „Otsime aktiivselt uute spordiklubide rajamiseks  500-1500 m2 suuruseid rendipindu. Kui on huvi lüüa kaasa spordiklubi tegemistes, paigutada oma raha olemasolevate ja uute klubide arendamisse või omate uute spordiklubide rajamiseks sobivat kinnisvara, oleme läbirääkimisteks valmis!“

Fitlife on 13. aastase tegutsemiskogemusega rühmatreeningutele keskendunud spordiklubide kett. Klubid paiknevad hetkel Tartus, Pärnus ja Kuressaares. Treeningplaanis pakutakse suures valikus Les Mills kontseptsioontreeninguid ning erineva keerukusastmega vabakoreograafia treeninguid. Fitlife klubiketi visioon on sobida inimeste igapäevaellu, andes neile jõudu ja energiat  olla edukas tööl, olla õnnelik oma lähedaste seltsis ning tunda selles kõiges enesega rahulolu. Klubi tugevustena on klubiliikmed välja toonud treeningute rohkuse, treenerite pädevuse, klienditeenindajate abivalmiduse ja sõbraliku ning hubase atmosfääri, kuhu ollakse alati oodatud.

„Meie spordiklubide kliendibaas on olnud pidevas kasvus. Mõeldes teeninduskvaliteedi tõstmisele ja turuosa suurendamisele oleme otsustanud jätkata investeerimistegevust spordiklubide laiendamiseks ja värskendamiseks, müües investeeringute katteks spordiklubide osalust,“ kinnitab Elvis Lillevälja.

Osalusi müüb Fitlife järgmiselt: Eedeni klubis kuni 250 000 euro, Tamme klubis kuni 20 000 euro, Pärnu klubis 100 000 euro ja Kuressaares 50 000 euro eest.

Eedeni klubi on hetkel Fitlife'i suurim klubi, kus on üle 1000 klubiliikme. Kokku ca 900 m2 klubis on jõusaal, kaks rühmatreeningute saali ja spinning. Üheaegselt mahub spordiklubisse treenima 30 inimest jõusaali, 23 inimest spinningusaali, 35 inimest väiksesse ja 50 inimest suurde rühmatreeningute saali. Spordiklubi asub Tartu suurimas linnaosas Annelinnas, aasuvas Eedeni kaubanduskeskuses. Tamme klubi on väikseim stuudio stiilis klubi, kus on üle 150 klubiliikme. Stuudio on mõeldud rühmatreeningute harrastajatele. Pärnu klubis pakub Fitlife  rohkem kui  400-le klubiliikmele rühma- ja spinningutreeninguid. Populaarsemates treeningutes on osalejaid üle 40. Kuressaare on vaid rühmatreeningute juhendamisele keskendunud üle 200 liikmega klubi.

 

Investeerimisest huvitatutel ja spordiklubi rajamiseks sobivat kinnisvara omavatel isikutel palun võtta ühendust tel 50 55 687 või invest@fitlife.ee

Täpsem info klubide kohta www.fitlife.ee

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.
Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. December 2014, 16:28

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing