Telia internet jõudis ka metsaküladesse

Telia internet jõudis ka metsaküladesse

28. juuni 2016, 17:17
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20160628/CLIENTBLOG/160629780/AR/0/AR-160629780.jpg

Alates käesolevast aastast on Telia 4G asukohapõhine kiire internet saadaval kõikjal Eestis - nii maapiirkondades kui ka linnalähedastes uusasulates, kus optikavõrk alles rajamisel. Uue teenuse puhul on tegemist mobiilvõrgu kaudu 4G tehnoloogial leviva internetiga, mis on mõeldud kasutamiseks konkreetsel aadressil. Olgugi, et teenus on kindla aadressiga seotud, saab kasutusaadressi mugavalt näiteks kolimise või ka ajutise ümberpaiknemise korral ümber vormistada.

Teenust saavad kasutada nii äri- kui erakasutajad ja see loob parema võimaluse ka asulatest väljaspool ettevõtlusega tegeleda.

Erakasutajatele pakub Telia internetti kiirusega 20 Mbit/sek alla ja 5 Mbit/sek üles. Ärikasutajate vastavad numbrid on 20 Mbit/sek ja 10 Mbit/sek. Ärikasutajatele pakub Telia teenusega koos ka tasuta staatilist IP-aadressi. Vastavalt kasutajate vajadustele ja võrgu võimekusele saab kiirust tulevikus ka tõsta.

Selleks, et tagada teenuse hea kvaliteet, kasutatakse spetsiaalset ruuterit, mis võimaldab teenust kaughallata. See on oluline võimalike rikete korral, sest Telia klienditoele on ühenduse kitsaskohad näha ning neid on võimalik distantsilt kõrvaldada.

Tehnoloogiast sõltuvalt pole mobiilne internet sama stabiilne kui kaabliga internet. Seetõttu on mõistlik püsiva kiiruse saavutamiseks kasutada lisaantenni, mille soovijatele paigaldab Telia tasuta.

Asukohapõhise 4G interneti kohta leiab lisainfot siit:
Ärikasutajale: https://www.telia.ee/ari/internet/pusiuhendus/paketid
Erakasutajale: https://www.telia.ee/era/kodu

Kui soovid rohkem infot, jäta kontaktandmed siia:

Sisuturundus (ST) on oma kauba, teenuse või firma tutvustamine huvitavate lugude jutustamise kaudu. Vormilt sarnaneb ST kvaliteetsele meediale, mistõttu on väga oluline, et ST oleks lugeja või vaataja jaoks ühemõtteliselt eristatud. ST on uudne ja moodne turundusviis, mille puhul jagatakse klientidega ka infot, mis varem jäi vaid siseringi teada. ST teenib alati tellija turunduslikke eesmärke.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    28. June 2016, 17:17
    Otsi:

    Ava täpsem otsing