Liis Amor • 17. oktoober 2018 kell 13:54

Kuidas kasutada ettevõttes ära teadlaste tööd?

Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi tarkvaratehnika lektor Jaagup Kippar, Elektrimasinad OÜ müügijuht Kalev Lehiste ja Tallinna Ülikooli Avatud Akadeemia juhataja Katrin Männik  Foto: Liis Amor

Äripäeva raadiosaates "Fookuses" oli teemaks ettevõtjate ja teadlaste koostöö – kuidas kasutada teadlaste tööd ära oma organisatsioonides ja selleks loodud platvormist Adapter.

Saates toodi ka näide, kus ettevõte ja teadlane said projekti valmis ühe õhtuga, eelnevalt oli ettevõte lahenduse nimel aastaid vaeva näinud.

Tallinna Ülikoolis on 1. novembril toimumas ka koostööfestival "Õigel ajal õiges kohas", mis viib omavahel kokku ettevõtjad ja ülikooli teadlased.

Stuudios olid külas Tallinna Ülikooli digitehnoloogiate instituudi tarkvaratehnika lektor Jaagup Kippar ja Elektrimasinad OÜ müügijuht Kalev Lehiste, kel on parasjagu töös projekt, milleni on jõutud just Adapteri kaudu. Ka oli külas Tallinna Ülikooli Avatud Akadeemia juhataja ja festivali "Õigel ajal õiges kohas" korraldaja Katrin Männik.

Saatejuht on Liis Amor.

Hetkel kuum