Mida teie naaber ostab Hot Lipsi erootikapoest?

Hot Lips veebipood on Baltimaade suurima kaubavalikuga erootikakaubamaja ning pakub inimestele vaheldust ja rahuldust praeguses koduses karantiinis. Kuidas me teame, mida teie töökaaslased, naabrid või sõbrad meilt ostavad? Teame seda, sest müüme nii kohapeal kui ka läbi veebipoe kõige rohkem erootikatooteid nii Eestis kui ka Soomes.

Mõned faktid Hot Lips erootikapoe klientuurist:

1) Meeste osakaal väheneb igal aastal, olles praegu ligikaudu 60%;

2) 10% on paarid ja sõbrad omavahel, laupäeviti on nn suhteline osalus kuni 60% klientidest;

3) Kliendid on avatumad kui aastaid tagasi ja küsivad ise toodete kohta infot.

Valges trikoos modell päikeseprillide, roosade kingade ja valge kübaraga.  Foto: Hot Lips

Millised sekslelud või erootikatooted on 2019-2020 müügi TOP5?

1. Seks-apteegis on erinevad veebaasil libestid, mis sobivad automaatselt kasutamiseks nii kõikide seksleludega kui enda armsamaga koos.

2. Erinevad vibraatorid - ühtegi toodet eraldi välja ei tooks. Mehed ostavad suuremaid vibraatoreid ja naised pikem natuge väiksemaid ja kvaliteetsemaid. Vibraatorid on saanud rohkem kampaaniatoodeteks, mis tähendab, et koguseid müüakse erinevate tähtpäevade ajal nagu sõbrapäev, naistepäev, black friday jne. Siis lähevad kingiks jänkuvibraatorid ja neist just sellised, mis on keskmises hinnaklassis ja mille omadused on mitmekülgsed.

3. Satisfyer seeria sekslelud naistele, näiteks Satisfyer Pro 2 sekslelu, mis ei puuduta füüsiliselt üldse, vaid masserib õhuimpulssidega kliitorit. Satisfyer-seeria seksleludest räägitakse, et "rohkem pole vaja küsida, kas tuleb, vaid seda, et ei tuleks liiga kiiresti"... Seeriaorgasmid on ka tavapärased. Parimad Satisfyer-seeria sekslelud on need, kus on mõlemad toimingud ehk pulseerimine ja vibraator koos.

4. Seksnukud ja masturbaatorid. Trend on soodsamate seksnukkude pealt kallimate ja realistikumate seksnukkude ja masturbaatorite suunas. Alustatakse soodsamatest, testitakse ja siis liigutakse paremate suunas. Parimad masturbaatorid räägivad seksi ajal ja parimad seksnukud on täissuuruses mittepuhutavad seksnukud koos juuste, küünte ja rindadega ning neile ostetakse ka aluspesu ning kõrgete kontsadega kingi. Masturbaatoride hulgas kõige rohkem müüdud kunstvagina seeria on Fleshlight. Fleshlight on meeste masturbaator mis on tehtud erinevate seksstaaride vagiinate, anaalide ja suude järgi. Siis polegi ime miks need nii kuum kaup on. Kes ei tahaks proovida salaja enda unelmate pornostaari?

5. Viimasel viiendal kohal pole aga sekslelud, vaid igasugused aluspesud, rollimängude pesud ja erinevad seksikad stay-up sukad. Hot Lipsist leiab esiteks natuke seksikamad ja erilisemad sekspesud kuid lisaks ka suuremad numbrid.

Modell mustas ja seksikas aluspesus.   Foto: Hot Lips

Kui te mõtlete, et see naabrite või töökaaslaste jutt on reklaamtrikk, siis küsige möödaminnes nende käest lihtsalt "Kas sa tead sellist kohta nagu Hot Lips?" Kui tahate enda armuelusse uue käigu sisse panna, siis pakkuge enda kaaslasele mingil õhtul või laupäeval Hot Lipsi külastust tavalise veebipoe asemel ja on suur toenäolisus, et sellest saab pigem midagi head kui halba. Tere tulemast www.hotlips.ee – üle 9000 erineva toode kohe kohapeal olemas. Rahuldustpakkuvaid naudinguid!

Modell mustas ja seksikas aluspesus.   Foto: Hot Lips
Hetkel kuum